NavigationSlužby

Aktualizováno 21.02.2021,

Dopřejte si relaxaci a nechte o sebe pečovat.

péče a relaxace

***  Můžete si zakoupit dárkový poukaz a udělat radost svým blízkým.  ***

dárkový poukaz

Barvení řas, barvení a úprava obočí:

barvení řas a úprava obočí    Jde o dočasné obarvení chloupků řas a obočí, kterým se docílí jejich zvýraznění. Na řasy používám černou barvu, na obočí světle, nebo tmavě hnědou barvu. Doba obarvení vydrží cca 4 týdny. Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek, či jiných očních onemocněních. Barvevení řas se neprovádí, pokud má klientka aplikovány kontaktní čočky. Používám nedráždivé barvy od španělské firmy Thuya a německé firmy Alcina.
Trvalá na řasy:

   Aplikace trvalé na řasy Vám umožní zdůraznit přirozenou linii řas na dobu 1,5-2 měsíců. Řasy budou přirozeně natočené a tím rozjasní Váš pohled a opticky zvětší Vaše oči. Trvalá na řasy je ideální volbou na různé příležitosti jako je ples, svatba, nebo dovolená. Pro větší efekt je vhodné po této proceduře řasy nabarvit. Doba trvání úkonu je 75 min.

Depilace:

kosmetika, depilace    Depilace prováděná teplým voskem je velmi účinná metoda odstraňování chloupků na celém těle. Depilace teplým voskem umožní zbavit se nežádoucích chloupků na jakémkoliv místě vašeho těla během krátké doby. Hladká a hebká pokožka vydrží průměrně 3-4 týdny, vždy ale závisí na typu kůže. Při opakované a systematické depilaci jsou chloupky oslabovány a doba se prodlužuje. Depilaci opakujeme každé cca 4 týdny v závislosti na typu kůže a rychlosti růstu ochlupení. Před depilací je lepší používat přípravky jako jsou gely či pěny a nepoužívat tělová mléka a krémy. Po depilaci bychom neměli používat přípravky, které obsahují v hojné míře alkohol, nebo parfémy. Alespoň 2 dny by se neměla pokožka slunit. Na depilaci horního rtu nabízím i studený vosk.

Líčení:

kosmetika, líčení    Správně provedené líčení zvýrazní přednosti ženy a zakryje případné drobné nedostatky.
Každá žena je krásná a musí se tak i cítit. Líčení rozdělujeme na denní, večerní a svatební. Před začátkem líčení je důležitý rozhovor s klientkou pro jakou příležitost potřebuje nalíčit.
Vhodné barvy a citlivé nanesení podtrhne Vaši ženskost.

Kosmetické ošetření dle typu pleti:

   Profesionální ošetření pleti je nezbytným doplňkem pravidelné domácí péče o pleť. Kosmetika je obor, kde se snoubí krása, vyrovnanost a zdraví. K ošetření pleti přistupuji vždy individuálně, dle typu pleti a dle jejího aktuálního stavu. Proto sahám po kosmetických přípravcích, které pleť právě vyžaduje…

Čistící kúra:

   Zahrnuje odlíčení očí a pleti, tonizaci pleti, peeling, hloubkové čištění, ampule s aktivními látkami pro zklidnění pleti s protizánětlivým účinkem, čistící maska, závěrečný lehký krém.

Kompletní kúra:

   Zahrnuje odlíčení očí a pleti, tonizaci pleti, peeling, hloubkové čištění, kosmetická masáž, maska na obličej i dekolt, oční krém a pleťový krém.

Regenerační kúra:

   Zahrnuje odlíčení očí a pleti, tonizaci pleti, peeling, hloubkové čištění, vyhlazující ampule, nebo sérum, regenerační maska na obličej i dekolt, oční krém a pleťový krém.

Regenerační kúra pro zralou pleť:

regenerační kůra pro pleť    Zahrnuje odlíčení očí a pleti, tonizaci pleti, peeling, hloubkové čištění, regenerační ampule, kosmetická masáž regeneračním krémem, regenerační maska na obličej i dekolt, oční krém a pleťový krém.
Hydratační kúra:

   Zahrnuje odlíčení očí a pleti, tonizaci pleti, peeling, hloubkové čištění, hydratační ampule, sérum s kyselinou hyaluronovou, kosmetická masáž hydratačním krémem. Hdratační, nebo klidnící maska na obličej i dekolt, oční krém a pleťový hydratační krém.

Ke každému ošetření doporučuji aplikaci laseru, který pleť zklidní a vyhladí.

LASER TERAPIE LASOCARE Švýcarský laser Lasocare

   (Scanner Panorama forte 120mW / 645nm) - ošetření s viditelnými a dlouhotrvajícími účinky - vyhlazení vějířkovitých vrásek - výrazné zpomalení procesu stárnutí - omlazení a zpevnění kolagenních vláken pleti obličeje, krku a dekoltu - celkové projasnění a zvýšení tonusu pleti - likvidace i spících ložisek akné - hojení a zklidnění - protizánětlivé účinky - zvýšení obranyschopnosti k oparům, ekzémům a lupence - vylepšení některých pigmentových vad.

LASER

Parafínový zábal na ruce.

   Parafínový zábal na ruce může být součástí každého ošetření. Je vhodný zejména v chladných obdobích, ale také když chcete svým rukám dopřát péči a sobě relaxaci. Ruce se desinfikují, natřou výživným krémem a poté se ponořují do horkého parafínu, nejlépe 3x, zabalí se do igelitových sáčků a froté rukavic, aby teplo nevyprchalo. Vaše ruce budou jemné a vláčné.

Prodej růstového séra na řasy a Lip boosteru

Hairplus Růstové sérum pro řasy a obočí = o 40% delší a hustší řasy

hairplus růstové sérum pro řasy a obočí    Hairplus je unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí.
Hairplus-hlavní benefity: - prokazatelný růstový efekt již za 4 týdny
- zdravotní nezávadnost
- snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova
- okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up
- 1 balení vydrží až na 6 měsícůHairplus aplikace:

- aplikace 1x denně na odlíčenou oblast
- nanáší se ke kořínkům řas po celém horním po případě dolním víčku nebo na obočí
- je nutno dbát na to, aby se Vám přípravek nedostal do očí

   Bio peptidy obsažené v HAIRPLUS posilují strukturu Vašich řas a obočí a snižují jejich vypadávání. Díky vitaminu A, C a E bude pokožka okolo Vašich řas a obočí vyživená a chráněná před škodlivými vlivy životního prostředí. Ženšenový výtažek obsažený v HAIRPLUS způsobuje prokrvení folikulu řas, obočí a pokožky, která je obklopuje. Lepší zásobování živinami navíc umožňuje maximalizovat růstový potenciál Vašich folikulu řas či obočí. Pantenol, výtažky z květů a ovoce jsou další složky HAIRPLUS, které folikuly oživují.
Klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 4 až 8 týdnů a to až o 40-45% jejich původní délky. Splňte si svůj sen o přirozeně dlouhých a hustých řasách.

lipPlus BOOSTER – Lesk na rty s efektem plných rtů

lesk na rty, plné rty    S LipPlus BOOSTER začíná nová éra dokonale plných rtů. Během několika minut budou Vaše rty o poznání větší, plnější a smyslně lesklé. Vaše rty budou za okamžik příjemně měkké a vyhlazené. Aktivní složky LipPlus Booster rty prokrví, zvýrazní pigmentaci a dodají objem. LipPlus BOOSTER můžete použít i na Vaši oblíbenou rtěnku.
Dokonalé sexy rty již za několik málo minut.